Parti András

2015
Andalucía Bike Race - Jaén, Andujar, Córdoba & Adamuz S1 (6 days) (ESP) - 18. hely
Salcano MTB Cup #2 - Izmir C1 (TUR) - 7. hely
Felsötárkány XCO Kupa C2 (HUN) - 4. hely
UCI World Cup #2 - Albstadt (GER) - 70. hely
XCO Samobor C1 (CRO) - 1. hely
Alpentour Trophy - Schladming S1 4 days (AUT) -28. hely
Grand Prix Csomor - Csomor C1 (HUN) - 2. hely
UCI MTB WORLD CHAMPIONSHIPS - XCO/XCE/XCR/DHI Vallnord (AND) - DNF
Elimina Tour Nagykanizsa Grand Prix C2 Nagykanizsa - 2. hely
Salcano MTB Cup Arnavutköy / istanbul C1 (TUR) - 2. hely
VelenceBike Cup Velence C2 (HUN) - 2. hely
Salamina Island MTB race Salamina Island (GRE) - 7. hely
2014
Toyota-Trek Kupa - Monor - 1. hely
Kamptal-Klassik-Trophy - Langenlois/Zöbing C1 - 17. hely
XCO Premantura Kamenjak Rocky Trail - Pula, Premantura - DNF
Hegyi OB  Országúti- Pécs (HUN) - 4. hely
MTB Croatia Cup - Vodice C2 - 2. hely
Ötztaler Mountainbike Festival - Haiming HC - 17. hely
UCI World Cup XCO - Nove Mesto na Morave - 34. hely
UCI World Cup XCO - Albstadt - 54. hely
European Continental Championships - XCO-XCE-XCR - St. Wendel (GER) - 18. hely
XCO Samobor C1 - Samobor (CRO) - 2. hely
Grand Prix Csomor C2 - Csömör (HUN) - 2. hely
KitzAlpBike Festival C1 - Kirchberg in Tirol (AUT) - DNF
XCO Országos Bajnokság - Pilisvörösvár (HUN) - 1. hely
UCI World Cup XCO - Mont-Sainte-Anne - 57. hely
UCI World Cup XCO - Windham - DNF
UCI World Cup XCO - Méribel - 65. hely
Elimina Tour Grand Prix Nagykanizsa C2 - Nagykanizsa (HUN) - 10. hely
Jelenia Gora Trophy - Maja Wloszczowska XCO C1 (POL) - DNF
2013
Premantura - XCO,Pula (CRO) C1 - 7. hely
MTB Croatia Cup, Vodice (CRO) C1 - 3. hely
Grazer Bike-Opening Stattegg - XCO, Graz/Stattegg (AUT) C1 - 7. hely
UCI World Cup XCO / XCE 1, Albstadt (GER) - 53. hely
UCI World Cup XCO / XCE 2, Nove Mesto na Morave (CZE) - 43 hely
Samobor 2013 - XCO, Samobor (CRO) C1 - 2. hely
UCI World Cup XCO / XCE3 / DHI2, Val Di Sole (ITA) - 29. hely
Csömöri Bringafesztivál (HUN) 1. hely
XC Kamnik (SLO) C1 - 3. hely
Duna Maraton, Maraton National Cahmpionships, Visegrád, (HUN) - DNF
XCO Országos Bajnokság, Sopron, (HUN) - 1. hely
UCI World Cup XCO / XCE 4 / DHI 3, Vallnord (AND) - 30 hely
XCO Halicanum Trophy, Sveti Martin na Muri (CRO) C2 - 3. hely
Czech MTB cup - XCO, Pec pod Snezkou (CZE) C2 - 2. hely
UCI XCO/XCE/DHI WORLD CHAMPIONSHIPS, Pietermaritzburg - 29. hely
Czech MTB cup - XCO Okrouhlá (CZE) C2 - 2. hely
2012
Cascades XCO - Cascades - Pietermariztburg (RSA) -31. hely
UCI World Cup XCO 1 - Pietermaritzburg (RSA) - 69. hely
Salcano MTB Cup - Novi Sad (SRB) - 1. hely
Maros Bike XCO Cup - Cluj-Napoca (ROM) - 1. hely
UCI World Cup XCO 2 - Houffalize (BEL) - 93. hely
MTB Croatia Cup - Vodice - Vodice (CRO) - 2. hely
Grazer Bike-Opening Stattegg - Stattegg (AUT) - 6. hely
UCI World Cup XCO 3 - Nove Mesto na Morave (CZE) - 51. hely
UCI World Cup XCO 4 - La Bresse (FRA) - 30. hely
Mc Donald\\\'s Hungarian Grand Prix - Veszprem (HUN) 1. hely
Asvö Österreich Grand Prix - Windhaag Bei Perg (AUT) 10. hely
UCI World Cup XCO 5 - Mont-Sainte-Anne (CAN) DNF
UCI World Cup XCO 6 - Windham (USA) 63. hely
XCO Országos Bajnokság - Pilisvörösvár (HUN) 1. hely
UCI World Cup XCO 7 -Val d\\'sere (FRA) 43. hely
OLIMPIC GAMES -LONDON DNF.
2010
Hazai
Tihany Kupa (országút) - 3. hely
XCO (olimpiai szám) Magyar Bajnokság - 1. hely
Magyar Kupa (Zalakaros) - 2. hely
Maraton Magyar Bajnokság - 1. hely
Salgótarján Kupa C1 - 4. hely
Hotel Jacht Kupa C2 - 1. hely

Külföldi
Kamtal Classic C1 (AUT) 14. hely
Eisenberg C2 (AUT) 11. hely
Bundesliga C1 (GER) 24. hely
Romania Grand Prix C2 (ROM) 2. hely
World Cup (BEL) 119. hely
World Cup (GER) 64. hely
World Cup (ITA) 78. hely
Manissa Cup C1 (TUR) 1. hely
Izmit Cup C2 (TUR) 1. hely
2009
Hazai
Olimpiai Cross-country kupafutamokon:
Magyar Bajnokság 3. hely
Magyar Kupa, Pilisborosjenő 2. hely

Maraton futamokon:
Top Maraton Szilvásvárad 1. hely
Crosskovácsi Maraton 1. hely
Duna Maraton 3. hely

Külföldi:
Bundesliga, Münsingen (GER) C1 22. hely
UCI World Cup Offenburg (GER) 67. hely
UCI World Cup Houffalize (BEL) 89. hely
Bundesliga, Heubach (GER) HC 15. hely
UCI World Cup Madrid (ESP) 67.hely
Európa Kupa (SVK) C1 10. hely
Európa Bajnokság, csapatverseny (NED) 14. hely
Európa Bajnokság (NED) 54.hely
Maraton Világbajnokság (AUT) 48. hely
Horvát Kupa (CRO) C2. 4. hely
UCI World Cup Champery (SUI) 84. hely
UCI World Cup Schladming (AUT) 67. hely
2008
Hazai
Olimpiai Cross-country kupafutamokon:
Dirtpark kupa 1. hely
Sintesi kupa C2 1. hely
Zalakaros kupa 1. hely
Országos Bajnokság 1. hely

Maraton futamokon:
Sopron maraton 1. hely
Duna maraton 1. hely
Maraton Magyar Bajnokság 1. hely

Külföldi:
Olimpiai Cross-country futamokon:
Bank BPH cup C2 (POL) 9. hely
Czech National Cup C2 (CZE) 4. hely
UCI World Cup (AND) 46. hely
UCI World Championships (ITA) 46. hely
Európa kupa C1 (SVK) 3.hely
Olimpic Games (CHN) 23. hely
UCI World Cup (AUT) 57. hely (lánc szakadás)

2008: világranglista 62.hely
2007
Hazai:
Olimpic Cross kupafutamokon:
Csesztve 1. hely
Pilis kupa C1 12. hely
Orfű C1 11. hely
Kisnána C2 3. hely
Zalaegerszeg C2 1. hely
Pilisborosjenő C1 9. hely
Országos Bajnokság 1. hely

Maraton futamokon:
Maraton Magyar Bajnokság 3. hely (technikai probléma)
Győri Est maraton 1. hely

Külföldi:
Olimpic Cross futamokon:
Ciprus C1 27. hely
Langenloise C1 (AUT) 23. hely
Crikvenica C2 (CRO) 4. hely
Brand Laben C2 (AUT) 8. hely
Kartape C2 (TUR) 2. hely
Maribor C1 (SLO) 23.hely
Karlovac C1 (CRO) 1. hely
Fort William VB.(GBR) 78.hely
Maribor VK. (SLO) 73.hely
Alanya C1. (TUR) 6. hely
Vina Del Mar C2 (CHI) 3. hely
Santiago C1 (CHI) 4. hely
2006
Hazai:
Olimpic Cross kupafutamokon:
Pilis kupa 7. hely (technikai probléma)
Orfű 1. hely
Kisnána 4. hely
Balatonfüred 1. hely
Országos Bajnokság 1. hely

Maraton futamokon:
Szilvásvárad 1. hely
Crosskovácsi 1. hely
Duna maraton 1. hely
Maraton Magyar Bajnokság 1. hely

Külföldi:

Olimpic Cross futamokon:
Európa Bajnokság (ITA) 49. hely
Langenloise (AUT) 10. hely
Crikvenice (CRO) 1. hely
Skoda Kupa (POL) 14. hely
Ostrava (CZE) 12. hely
Ankara (TUR) 2. hely
Yelova (TUR) 6. hely
Maraton futam:
Porec (CRO) 2. hely
2005
  • Olimpic Cross Magyar kupa sorozat 1. hely
  • Maraton cross Magyar kupa sorozat 1. hely
  • Európa bajnokság (BEL) 39-ik hely
2004
Hazai:
  • U23-as Olimpic Cross Magyar kupa sorozat 1. hely
  • U23-as Olimpic Cross Magyar bajnokság 1. hely

Külföldi:
  • Vodice E2 (CRO) 2-ik hely
  • Nova Goricia (ITA) 7-ik hely
  • Les Gets VB. U23 (FRA) 44-ik hely


2003
Hazai
U23-as Olimpic Cross Magyar bajnokság 1. hely
Red Bull Bánya Extremek 1. hely
Red Bull Time Out 1.hely

Külföldi:
Kissavos Cup E1 (GRE) 5. hely
Tessaloniki E1 (GRE) 3. hely
Vodice E1 (CRO) 4. hely
Maribor E2 (SLO) 3. hely
Görög ország E1 2. hely
Klana (CRO) E2 2. hely
Capadokia U23 (TUR) D2 1 hely
Lugano VB. (SUI) 47-ik hely
2002
Főbb eredmények:
U23-as Olimpic Cross Magyar kupa sorozat 1. hely
U23-as Olimpic Cross Magyar bajnokság 1. hely
Kaprun VB. (AUT) 51-ik hely
2001
Főbb eredmények:
U23-as Olimpic Cross Magyar kupa sorozat 4. hely
U23-as Olimpic Cross Magyar bajnokság 4. hely
2000
Főbb eredmények:
  • Junior Olimpic Cross Magyar kupa sorozat 2. hely
  • Junior Olimpic Cross Magyar bajnokság 2. hely

1999
Hobbi junior Olimpic Cross Magyar kupa sorozat 1. hely
© 2011 Created by Bob